Chrome з 2018-го почне автоматично блокувати настирливу рекламу

На початку 2018 року Google планує представити версію браузера Chrome, яка автоматично буде блокувати настирливу рекламу. «Настирливість» реклами – нова технологія з її фільтрації навчиться оцінювати, орієнтуючись на рекомендації Коаліції за кращу рекламу – це означає, що користувачі Chrome набагато рідше будуть стикатися з спливаючими вікнами і рекламою зі звуком, який відтворюється автоматично.

Найбільший у світі літак готують до випробувань

Останні новини про літак Stratolaunch з’являлися в серпні 2015 року, коли компанія співзасновника Microsoft Пола Аллена Stratolaunch Systems оголосила про плани провести тестові польоти великого літака, який призначений для більш ефективного запуску ракет-носіїв. Мабуть, випробування так і не були проведені, але Аллен розмістив у твіттері фотографію, на якій гігантський літак покидає свій настільки ж величезний ангар для «тестування паливної системи».

Окуляри для сну Sana з’являться в 2018

Окуляри для сну розробки компанії Sana Health коштують набагато дорожче, ніж звичайна маска для сну, але їх власнику гарантований безтурботний сон через 10 хвилин після їх надягання. Окуляри не просто блокують світло, в їх ворсистом корпусі, що нагадує окуляри віртуальної реальності, сховані механізми, що використовують аудіовізуальну стимуляцію. Вона впливає на відділи мозку, і людина впадає в природний глибокий сон, з її допомогою можна впоратися з безсонням. Маска Sana Sleep також відстежує зміни у нервовій системі і призводить аудіовізуальну стимуляцію у відповідність з ними.

Знайдена можлива альтернатива антибіотикам

Антибіотики добре справляються з бактеріальними зараженнями. Однак їх активне використання у медицині та сільському господарстві призвело до появи стійких до антибіотиків бактерій. У 2014 році всесвітня організація охорони здоров’я попереджала, що людство вступає в постантибіотичну еру, в якій антибіотики втратили свою ефективність, і навіть незначне зараження може загрожувати життю людей.

Справжній голографічний дисплей Microsoft поміщається в парі очок

Багато голографічних технологій насправді такими не є. Це, наприклад, відноситься навіть до окуляр змішаної реальності HoloLens. Для цієї голографії необхідно наявність створеного з допомогою лазера 3D-зображення, а цією технологією нелегко оснастити пристрій, який людина могла б з комфортом носити. І все ж, компанія Microsoft помітно просунулася в цій області. Інженери компанії розробили даний голографічний пристрій, оптика якого розташовується близько до очей і може поміститися у звичайній парі очок.

Імбир аптечний допомагає впоратися з ожирінням

Часто з’являються повідомлення про те, що, наприклад, вода з лимонним соком допомагає скинути вагу, але правдиві подібні заяви?

Вплив імбиру аптечного на такі види раку як лейкемія піддається прискіпливої уваги з боку вчених і споживачів, але здатний імбир аптечний допомогти подолати ожиріння та метаболічний синдром?

Реліктова холодна пляма може підтвердити існування паралельних всесвітів

У світі наукової фантастики паралельні всесвіти дуже схожі на наш з тією лише різницею, що там Гітлеру з якоїсь причини вдалося перемогти.

Проте людство вперше стикається з цім паралельним всесвітом, який може виявитися одним з мільярда подібних.