Вчені дізналися, звідки взялася людина

Стало відомо, що вчені розкрили правду про походження людини.
Вчені впевнені, що люди походять від марсіан.

Китай створить найпотужніший у світі суперкомп’ютер

У Китаї створять суперкомп’ютер, який буде швидше існуючих в 10 разів. Про це повідомили в понеділок.

Аналізуючи і переводячи мову прибульців…

Наука і техніка в даний час впливають на світ більше, ніж коли б то не було. Науково-фантастичні фільми знаходять все більш широку аудиторію. Оскільки продюсер подібних фільмів Денис Вільнев визнавав важливість отримання наукою права на участь у створенні фільму «Прибуття», він звернувся до справжних учених-комп’ютерників Стівену і Крістоферу Вольфрамам з компанії Wolfram Research з проханням створити, проаналізувати і перевести мову прибульців.

Вчені створюють армію мікроскопічних роботів для боротьби з раком

Учені багато років працювали над впровадженням досягнень робототехніки в делікатні медичні процедури. Вони вже дали нам крихітні пристрої, які здатні робити ін’єкції ліків в людські очі або працювати у важкодоступних зонах організму. А тепер їм вдалося розробити спосіб боротьби з раком за допомогою намагніченого «роя» мікроскопічних роботів.

Лінзи розміром з піщинку забезпечують камері орлиний зір

Багато хто б не відмовилися мати «орлиний зір». Хірурги і шпигуни незабаром отримають таку можливість завдяки новим лінзам для камер, які працюють за принципом орлиного (і людського) ока, хоча за своїми габаритами порівнянні з піщинкою.

Вчені з МДУ розробили уповільнючу старіння речовину

Вченим вдалося створити препарат, що уповільнює старіння. Антиоксидант SkQ1, розроблений в МДУ їм. Ломоносова, вже пройшов випробування на мишах. Через кілька років засіб може з’явитися в аптеках. Подробиці дослідження були опубліковані в журналі Aging.

Ці розумні окуляри відкоригують ваше зір автоматично

На жаль, у віці 45 років більшість з нас буде мати потребу в окулярах, принаймні, для читання. Це тому, що здатність наших очей фокусувати погляд на об’єкти, що знаходяться на різних відстанях, деградує з плином часу.