Справжній голографічний дисплей Microsoft поміщається в парі очок

Багато голографічних технологій насправді такими не є. Це, наприклад, відноситься навіть до окуляр змішаної реальності HoloLens. Для цієї голографії необхідно наявність створеного з допомогою лазера 3D-зображення, а цією технологією нелегко оснастити пристрій, який людина могла б з комфортом носити. І все ж, компанія Microsoft помітно просунулася в цій області. Інженери компанії розробили даний голографічний пристрій, оптика якого розташовується близько до очей і може поміститися у звичайній парі очок.

Імбир аптечний допомагає впоратися з ожирінням

Часто з’являються повідомлення про те, що, наприклад, вода з лимонним соком допомагає скинути вагу, але правдиві подібні заяви?

Вплив імбиру аптечного на такі види раку як лейкемія піддається прискіпливої уваги з боку вчених і споживачів, але здатний імбир аптечний допомогти подолати ожиріння та метаболічний синдром?

Реліктова холодна пляма може підтвердити існування паралельних всесвітів

У світі наукової фантастики паралельні всесвіти дуже схожі на наш з тією лише різницею, що там Гітлеру з якоїсь причини вдалося перемогти.

Проте людство вперше стикається з цім паралельним всесвітом, який може виявитися одним з мільярда подібних.

Електромобілі зможуть повністю заряджатися за 5 хвилин

Ізраїльський стартап StoreDot, відомий розробкою батарей, що швидко заряджаються, оголосив про створення нової моделі для електромобілів в 2017 році.

Новий нічний режим Chrome OS поліпшить сон

Компанія Google не бажає залишатися осторонь, поки Apple і Microsoft додають у свої платформи нічний режим. Користувачі виявили, що в збірку Canary системи Chrome OS входить експериментальний нічний режим під назвою Night Light. З його активацією екран набуває жовтуватого відтінку, так як знижується ультрафіолетове світіння, що, в теорії, сприятливо позначиться на якості сну користувача. Принаймні, очі будуть менше втомлюватися під час нічної роботи за Chromebook.

Хочете жити довго?

Їжте авокадо і буде вам щастя!
Вживання в їжу авокадо сприяє нормалізації роботи серцево-судинної системи та запобіганню цукрового діабету. Такі висновки співробітників Флоридського Атлантичного університету, які проаналізували близько 130 наукових робіт за впливом авокадо на метаболічні процеси.

Вчені вперше побачили і зняли на відео смерть

Вченим вперше вдалося не тільки побачити, але й зняти на відео смерть. на прикладі смерті хробака. Дослідники зафіксували, як на тілі черв’яка від клітини до клітини циркулювали сині флуоресцентні хвилі.