Розумні таблетки зможуть визначити, чи потрібні людині ліки чи ні

Уявіть собі таблетку, яка б знала, чи маєте ви потребу у ліках чи ні, і в разі необхідності высвобождала б їх.

Вчені записали «хоровий спів» риб на світанку і заході

Всупереч прислів’ю, німими риб не назвеш. Багато з них активно користуються звуковими сигналами, лякаючи супротивника або попереджаючи сусідів про загрозу, приваблюючи протилежну стать, – майже як птахи. Окремі їхні голоси можуть зливатися, утворюючи хор.

Вчені дізналися, звідки взялася людина

Стало відомо, що вчені розкрили правду про походження людини.
Вчені впевнені, що люди походять від марсіан.

Китай створить найпотужніший у світі суперкомп’ютер

У Китаї створять суперкомп’ютер, який буде швидше існуючих в 10 разів. Про це повідомили в понеділок.

Аналізуючи і переводячи мову прибульців…

Наука і техніка в даний час впливають на світ більше, ніж коли б то не було. Науково-фантастичні фільми знаходять все більш широку аудиторію. Оскільки продюсер подібних фільмів Денис Вільнев визнавав важливість отримання наукою права на участь у створенні фільму «Прибуття», він звернувся до справжних учених-комп’ютерників Стівену і Крістоферу Вольфрамам з компанії Wolfram Research з проханням створити, проаналізувати і перевести мову прибульців.

Вчені створюють армію мікроскопічних роботів для боротьби з раком

Учені багато років працювали над впровадженням досягнень робототехніки в делікатні медичні процедури. Вони вже дали нам крихітні пристрої, які здатні робити ін’єкції ліків в людські очі або працювати у важкодоступних зонах організму. А тепер їм вдалося розробити спосіб боротьби з раком за допомогою намагніченого «роя» мікроскопічних роботів.

Лінзи розміром з піщинку забезпечують камері орлиний зір

Багато хто б не відмовилися мати «орлиний зір». Хірурги і шпигуни незабаром отримають таку можливість завдяки новим лінзам для камер, які працюють за принципом орлиного (і людського) ока, хоча за своїми габаритами порівнянні з піщинкою.