Архіви рубрики ‘Космічні технології’

Найбільший у світі літак готують до випробувань

Останні новини про літак Stratolaunch з’являлися в серпні 2015 року, коли компанія співзасновника Microsoft Пола Аллена Stratolaunch Systems оголосила про плани провести тестові польоти великого літака, який призначений для більш ефективного запуску ракет-носіїв. Мабуть, випробування так і не були проведені, але Аллен розмістив у твіттері фотографію, на якій гігантський літак покидає свій настільки ж величезний […]

Індія побила російський рекорд по кількості одночасно запущених супутників

Індія побила світовий рекорд за кількістю одночасно запущених супутників. Як повідомляє видання The Times of India, ракета-носій PSLV-C37, що належить індійської організації космічних досліджень (ІSRO), успішно вивела на орбіту 104 апарати.

Вчені виявили двигун від НЛО на Марсі

На знімках з Марса вдалося розгледіти уламки космічного корабля інопланетян.

НАСА буде заправляти супутники прямо на орбіті

Агентство НАСА днями розмістило замовлення на виготовлення нового типу космічного корабля, який зможе здійснювати заправку супутників, що діють на навколоземній орбіті.

НАСА і Хокінг розробляють надшвидкісний нанозвездолет

У американському космічному агентстві НАСА разом з відомим фізиком Стівеном Хокінгом повідомили про космічний корабель, за допомогою якого можна буде здійснювати міжзоряні подорожі.

Роботи будуть допомагати російським космонавтам будувати бази на Місяці

Росія планує використовувати роботів при будівництві та експлуатації інопланетних баз, зокрема на Місяці. Про це сьогодні повідомили ТАСС у Фонді перспективних досліджень (ФПІ, розробник антропоморфного робота “Федір”).

Вчені прагнуть домогтися від ООН санкції на створення Асгардії, першої космічної держави

Минулого тижня були оприлюднені амбітні плани по створенню першої в світі космічної держави, в надії відкрити нову епоху космічних досліджень. Глава Міжнародного космічного науково-дослідного центру у Відні (AIRC) і голова комітету космічних досліджень ЮНЕСКО Ігор Ашурбейлі очолюють цю ініціативу у тісній співпраці з групою вчених, інженерів, підприємців і експертів-юристів.