Архіви рубрики ‘Інтернет-технології’

Chrome з 2018-го почне автоматично блокувати настирливу рекламу

На початку 2018 року Google планує представити версію браузера Chrome, яка автоматично буде блокувати настирливу рекламу. «Настирливість» реклами – нова технологія з її фільтрації навчиться оцінювати, орієнтуючись на рекомендації Коаліції за кращу рекламу – це означає, що користувачі Chrome набагато рідше будуть стикатися з спливаючими вікнами і рекламою зі звуком, який відтворюється автоматично.

Майбутнім портативним пристроям може не знадобитися бездротовий радіозв’язок

Схоже, кожен підключаємий пристрій має, принаймні, один канал бездротового радіозв’язку, але це часто вимагає великих компромісів. Це часто пов’язано з інтенсивним споживанням енергії, що не завжди зручно при використанні пристроїв, підключених до Інтернету Речей, у яких може не бути достатньо місця для батареї.

Нова версія reCAPTCHA від Google автоматично визначить, що ви не бот

Протягом багатьох років Google застосовував різні методики для розмежування людей і роботів в Інтернеті. Версія компанії CAPTCHA (повністю автоматичний тест Тюрінга для розрізнення комп’ютерів і людей), відома під назвою reCAPTCHA, вимагала від користувачів розшифровки перекручених слів, підтвердження об’єктів на вулиці або простих позначок у полі. Незабаром зникне необхідність займатися цим, оскільки Google зробить роботу системи […]

Рішення, що дозволяє забезпечити повсюдний доступ до інтернету

Компанія KNL Networks, що  розташована у фінському місті Оулу, перебувала протягом останніх чотирьох років в «режимі стелс», в той час як займалася розробкою революційної системи, що дозволяє підключення до інтернету в будь-якій точці світу, навіть в середині Тихого океану, без використання дорогих супутникових систем.

Telegram (телеграм) для комп’ютера

Дана програма від відомого творця вКонтакте Павла Дурова створена спеціально для Windows і є додатком для ноутбуків і стаціонарних комп’ютерів. Завдяки версії Telegram для комп’ютера, можна спілкуватися зі своїми друзями та знайомими по чату, передавати один одному різні фотографії та інші графічні матеріали.

На МКС впроваджена нова технологія, яка дозволить створити загальну мережу Інтернет для всієї Сонячної системи

У міру зростання інвестицій і кількості інновацій в галузі космічних досліджень, Міжнародна космічна станція стає все більш неспокійним місцем. А оскільки колонізація Місяця і пілотовані місії на Марс вже не виглядають настільки неправдоподібними ідеями, як раніше, ця станція з устаткуванням двадцятирічної давності сьогодні гостро потребує модернізації.

Mail.Ru Group випустила ще один аналог Prisma – Vinci

Компанія Mail.Ru Group випустила аналог програми для обробки Prisma. Про це у своєму фейсбуці написала віце-президент компанії Ганна Артамонова.