Архіви рубрики ‘Суспільство’

Планшети і смартфони гальмують розвиток мовлення у дітей

У Великобританії діти у віці до трьох років у середньому проводять до 44 хвилин в день, граючи з смартфонами і планшетами. Канадські дослідники з Університету Торонто і дитячої лікарні Торонто показали, що це може вплинути на розвиток мови.

Всесвітня організація охорони здоров’я відзначила успіхи України

У доповіді ВООЗ від 26.04.2017 наводиться аналіз положення справ у тих країнах (територіях), населення яких найбільшою мірою страждає від педикульозу.

Мати Тереза

При згадці матері Терези відразу ж приходять думки про самовідданість, доброту і великодушність. Ця католицька місіонерка багато років свого життя присвятила полегшення хвороб і бідності в Індії. Тому новина про те, що в кінці минулого року вона була зарахована до лику святих і стала офіційно називатися Свята Тереза з Калькутти, не повинна була бути великою […]

Яким був Фараон Тутанхамон

З часу знаменитого відкриття археологом Говардом Картером гробниці Тутанхамона 1922 року ім’я цього фараона стало притчею во язицех. Цей могутній правитель є синонімом багатства і могутності Стародавнього Єгипту. Коли ми думаємо про фараона, ми думаємо про фараона Тутанхамона.

Як виглядають спортивні хіджаби від Nike

Ось уже кілька років світ моди намагається стати більш толерантним по відношенню до мусульманкам – колекцію хіджабів випустили Dolce & Gabbana, а в одній з рекламних кампаній H&M модель знялася в традиційному головному уборі.

Вчені: Батьки з двома дітьми живуть довше за інших

Дослідники з декількох країн провели дослідження, яке довело, що найдовше живуть ті батьки, у якого двоє дітей.

США ВИХОДЯТЬ З ООН

В Конгрес США був внесений на розгляд документ з пропозицією про вихід Сполучених Штатів з Організації об’єднаних націй, представлений як «Акт відновлення американського суверенітету».