Архіви рубрики ‘Зброя’

Винищувачі Т-50 зможуть атакувати авіаносці противника

Розроблювані в Росії гіперзвукові винищувачі п’ятого покоління Т-50 планують озброїти високотехнологічними протикорабельними крилатими ракетами Х-35УЭ, здатними вражати будь-які наземні і надводні цілі.

У 2017 році Росія повинна почати виробництво гіперзвукової ракети

В березні 2016 року російська оборонна промисловість почала випробування нової гіперзвукової ракети «Циркон» 3М 22, призначеної для сучасних, модернізованих кораблів і підводних човнів. Виробництво ракети, як очікується, почнеться в 2017 році. Першими нову зброю отримають ракетні крейсери «Адмірал Нахімов» і «Петро Великий».

Росія успішно випробувала ракету, здатну знищувати американські супутники

За словами представників Пентагону, Росія успішно завершила випробування противоспутниковой ракети, яка, ймовірно, здатна паралізувати канали військових комунікацій і навігаційні мережі США. Випробування, що пройшла 16 грудня, було насправді вже третім успішним пуском ракети «Нудоль» (по класифікації Міністерства оборони США – PL-19 ). Згідно з новим звітом Business Insider, ті ж високопоставлені чиновники Пентагону вважають, що […]

Цей 300-метровий бар’єр може бути розгорнутий протягом хвилини. Де Яценюк з його парканом?

Мобільність і маневреність є ключовими елементами військової логістики, а здатність до швидкого розгортання часом визначає перемогу або поразку в сутичці з супротивником. Саме ці якості покликаний забезпечити RAID від компанії HESCO.

Протидронова зброя може нейтралізувати безпілотники на відстані близько 2 кілометрів

Існують численні системи, покликані приземляти дрони, які представляють загрозу , але у всіх них є істотний мінус — потрібно бути порівняно близько до беспилотнику, що може бути небезпечним, якщо, скажімо, він начинений вибухівкою.

У Росії розробили робота, здатного виявити і знищити порушника на далеких підходах до охороняємого об’єкту

Російські вчені представили нового високотехнологічного робота, який, як вони стверджують, здатний виявляти і знищувати порушника на дистанції більше шести кілометрів.

Американська армія може отримати бронетранспортери з лазерними гарматами вже до 2017 року

Армія США в партнерстві з компанією General Dynamics розробляє лазерну зброю малої дальності, призначену для захисту солдатів від мінометів, ракет і дронов противника.