Архіви рубрики ‘Технології майбутнього’

Повністю їстівна пляшка для напоїв допоможе покласти край проблеми пластикових відходів

Проект «Їстівна пляшка з водою», розрахований створити альтернативу щорічно викидаємим мільйонам пластикових пляшок, зібрав понад 500 тисяч фунтів стерлінгів на краудфандингової платформі CrowdCube.

Нова технологія «чорного ящика» допоможе створити більш потужні системи штучного інтелекту

Не так просто навчати нейронні мережі. Навіть якщо їх не складно реалізувати, то для підготовки може знадобитися кілька годин, незалежно від того, які обчислювальні потужності є.

Airbus представив модульну концепцію автономного літаючого автомобіля

Літаючі машини стикаються з багатьма перешкодами, але одна із найбільших — це поєднання всіх частин і деталей, необхідних для їзди і польоту.

Навушники-перекладачі Mymanu Clik миттєво переводять із 37 мов

Британська компанія Mymanu втілила в життя фантастичні навушники Mymanu Clik, що розпізнають і переводять із 37 мов в режимі реального часу. Розробка була представлена на Mobile World Congress в Барселоні.

НАСА пропонує відновити атмосферу і відродити океани на Марсі за допомогою магнітного екрана

Якщо запитати вчених про причини, чому Марс такий холодний і млявий, вони, як правило, відповідають, що це було спричинено зникненням магнітного поля близько 4,2 мільярда років тому.

Вчені довели можливість створення комп’ютера на основі ДНК

Група вчених з Університету Манчестера під керівництвом професора Росса Кінга створила новий обчислювальний пристрій на основі ДНК.

Нова система зарядки електричних автомобілів від Honda

Нова технологія динамічної зарядки дозволить електричним транспортним засобам проїжджати необмежені відстані без необхідності зупинки для чергової зарядки батарей.