Архіви рубрики ‘Наука та технології’

Найбільший у світі літак готують до випробувань

Останні новини про літак Stratolaunch з’являлися в серпні 2015 року, коли компанія співзасновника Microsoft Пола Аллена Stratolaunch Systems оголосила про плани провести тестові польоти великого літака, який призначений для більш ефективного запуску ракет-носіїв. Мабуть, випробування так і не були проведені, але Аллен розмістив у твіттері фотографію, на якій гігантський літак покидає свій настільки ж величезний […]

Реліктова холодна пляма може підтвердити існування паралельних всесвітів

У світі наукової фантастики паралельні всесвіти дуже схожі на наш з тією лише різницею, що там Гітлеру з якоїсь причини вдалося перемогти. Проте людство вперше стикається з цім паралельним всесвітом, який може виявитися одним з мільярда подібних.

Електромобілі зможуть повністю заряджатися за 5 хвилин

Ізраїльський стартап StoreDot, відомий розробкою батарей, що швидко заряджаються, оголосив про створення нової моделі для електромобілів в 2017 році.

Вчені вперше побачили і зняли на відео смерть

Вченим вперше вдалося не тільки побачити, але й зняти на відео смерть. на прикладі смерті хробака. Дослідники зафіксували, як на тілі черв’яка від клітини до клітини циркулювали сині флуоресцентні хвилі.

Вчені довели, що інтернет важливіше сексу

Британські вчені з’ясували, що більшість людей вважають постійний доступ до інтернету більш важливим аспектом свого життя, ніж секс і алкоголь.

Марсіанський грунт придатний для виготовлення надміцної цегли

Бачення колонізації Марса за Элона Маска припускає, що ми будемо жити там під геодезичними куполами з вуглецевого волокна і скла. Але, згідно з дослідженням, нещодавно опублікованим в журналі Scientific Reports, ці куполи з успіхом можуть бути створені з цегли, спресованої з марсіанського ґрунту.

Винищувачі Т-50 зможуть атакувати авіаносці противника

Розроблювані в Росії гіперзвукові винищувачі п’ятого покоління Т-50 планують озброїти високотехнологічними протикорабельними крилатими ракетами Х-35УЭ, здатними вражати будь-які наземні і надводні цілі.