Архіви рубрики ‘Мобільний зв’язок’

Сервіс Google Photo автоматично відрегулює баланс білого кольору на ваших фотографіях

Google Photos є однією з прихованих перлин колекції програмного забезпечення компанії — особливо якщо у вас телефон Pixel і необмежений простір для зберігання.

Samsung і LG можуть в цьому році вивести на ринок складні телефони

Можливо, найближчим часом споживачі зможуть придбати справжні складні телефони після декількох років перебору виробниками різних концепцій.

Мільйони користувачів залишаться без WhatsApp

Розробники популярного месенджера WhatsApp повідомили, що додаток перестане працювати на цілому ряді старих гаджетів, повідомляє Daily Express.

Самсунг патентує екстравагантний складаний смартфон

Samsung подала в бюро інтелектуальної власності Кореї заявку на смартфон, який може складатися навпіл, подібно «розкладачки».

Наступний iPhone 8 отримає бездротовий зарядний пристрій

За словами обізнаних джерел, тайванська компанія Foxconn Technology Group вже випускає бездротові зарядні модулі, якими будуть комплектуватися моделі iPhone після 10-річного ювілею виходу лінійки на ринок в 2017 році.

Чому самозаймаються сучасні смартфони Galaxy Note 7

У жовтні компанія Samsung припинила виробництво смартфона Galaxy Note 7. Про це повідомляє агентство Reuters з посиланням на обізнані джерела. Причиною послужили самозаймання телефонів, викликані, за словами представників компанії, проблемами з акумуляторними батареями. Про те, чому телефони вибухали і до яких наслідків це може призвести, розповімо далі.