Архіви рубрики ‘Медичні технології’

Окуляри для сну Sana з’являться в 2018

Окуляри для сну розробки компанії Sana Health коштують набагато дорожче, ніж звичайна маска для сну, але їх власнику гарантований безтурботний сон через 10 хвилин після їх надягання. Окуляри не просто блокують світло, в їх ворсистом корпусі, що нагадує окуляри віртуальної реальності, сховані механізми, що використовують аудіовізуальну стимуляцію. Вона впливає на відділи мозку, і людина впадає […]

Знайдена можлива альтернатива антибіотикам

Антибіотики добре справляються з бактеріальними зараженнями. Однак їх активне використання у медицині та сільському господарстві призвело до появи стійких до антибіотиків бактерій. У 2014 році всесвітня організація охорони здоров’я попереджала, що людство вступає в постантибіотичну еру, в якій антибіотики втратили свою ефективність, і навіть незначне зараження може загрожувати життю людей.

Імбир аптечний допомагає впоратися з ожирінням

Часто з’являються повідомлення про те, що, наприклад, вода з лимонним соком допомагає скинути вагу, але правдиві подібні заяви? Вплив імбиру аптечного на такі види раку як лейкемія піддається прискіпливої уваги з боку вчених і споживачів, але здатний імбир аптечний допомогти подолати ожиріння та метаболічний синдром?

Хочете жити довго?

Їжте авокадо і буде вам щастя! Вживання в їжу авокадо сприяє нормалізації роботи серцево-судинної системи та запобіганню цукрового діабету. Такі висновки співробітників Флоридського Атлантичного університету, які проаналізували близько 130 наукових робіт за впливом авокадо на метаболічні процеси.

М’яка синтетична сітківка може стати кращим рішенням для імплантації

Вчені намагаються замінити сітківку в очах людей, які страждають від такої хвороби, як пігментний ретиніт. На жаль, попередні спроби використовували тільки жорсткі тверді матеріали, властивості яких сильно відрізнялися від природного сітківки.

Остаточне вилікування від ВІЛ стає ближче

В одній тільки Великобританії понад 100 тисяч людей заражені вірусом ВІЛ, та близько 600 чоловік помирає щорічно. За допомогою антиретровірусних препаратів медики в даний час дуже добре навчилися контролювати інфекцію, але пацієнти повинні приймати ліки протягом усього життя, і якщо вони припиняють приймати їх, то вірус швидко розмножується, в кінцевому підсумку викликаючи синдром набутого імунодефіциту, або […]

Нерегулярне куріння від випадку до випадку настільки ж небезпечно для здоров’я, як і постійне куріння

Куріння саме по собі є чинником ризику для високого кров’яного тиску і високого рівня холестерину, і обидва ці показника є причиною серцево-судинних захворювань — основною причиною смерті чоловіків і жінок у всьому світі.