Архіви рубрики ‘Автомобілі та транспорт’

Електромобілі зможуть повністю заряджатися за 5 хвилин

Ізраїльський стартап StoreDot, відомий розробкою батарей, що швидко заряджаються, оголосив про створення нової моделі для електромобілів в 2017 році.

Безпілотний пасажирський човник з’явився на дорогах Грінвіча

Транспортна дослідна лабораторія Великобританії відкрила запис на випробування самоврядного човника в Грінвічі майже рік тому. Планувалося розпочати перевезення пасажирів до Різдва, але випробування розпочалися лише зараз.

Airbus представив модульну концепцію автономного літаючого автомобіля

Літаючі машини стикаються з багатьма перешкодами, але одна із найбільших — це поєднання всіх частин і деталей, необхідних для їзди і польоту.

Фіксувати поведінку футбольних фанатів довірять дирижаблям

Для забезпечення безпеки учасників великих концертів, мітингів та спортивно-масових заходів Росгвардія має намір використовувати можливості дирижаблів, оснащених найсучаснішою відеотехнікою, що має велику роздільну здатність.

Ще одна венчурна компанія включилася в гонку створення літаючих машин

Літаючої машині не обов’язково виглядати карколомно, вона не повинна бути найбільш безпечною формою транспортування – це не має значення для європейської компанії Atomico, яка вкладає кошти в її розвиток. Вони роблять ставку на зліт подібної техніки не тільки в буквальному сенсі, але й у фінансовому відношенні теж.

Кожен автономний автомобіль буде обробляти більше 40 терабайт даних в добу

Дві моделі напівавтономних автомобілів для їзди в реальних дорожніх умовах, які з’являться в наступному році, є свідченням того, що самоврядні транспортні засоби стають реальністю.

Німці навчилися керувати світлом фар за допомогою «розумних» світлодіодних пікселів

Німецький автомобілебудівний концерн Daimler розробив нову інтелектуальну систему світлодіодних пікселів, які забезпечать автомобілі більш ефективним адаптивним світлом фар.