Архіви рубрики ‘Інформаційні технології’

Chrome з 2018-го почне автоматично блокувати настирливу рекламу

На початку 2018 року Google планує представити версію браузера Chrome, яка автоматично буде блокувати настирливу рекламу. «Настирливість» реклами – нова технологія з її фільтрації навчиться оцінювати, орієнтуючись на рекомендації Коаліції за кращу рекламу – це означає, що користувачі Chrome набагато рідше будуть стикатися з спливаючими вікнами і рекламою зі звуком, який відтворюється автоматично.

Справжній голографічний дисплей Microsoft поміщається в парі очок

Багато голографічних технологій насправді такими не є. Це, наприклад, відноситься навіть до окуляр змішаної реальності HoloLens. Для цієї голографії необхідно наявність створеного з допомогою лазера 3D-зображення, а цією технологією нелегко оснастити пристрій, який людина могла б з комфортом носити. І все ж, компанія Microsoft помітно просунулася в цій області. Інженери компанії розробили даний голографічний пристрій, […]

Новий нічний режим Chrome OS поліпшить сон

Компанія Google не бажає залишатися осторонь, поки Apple і Microsoft додають у свої платформи нічний режим. Користувачі виявили, що в збірку Canary системи Chrome OS входить експериментальний нічний режим під назвою Night Light. З його активацією екран набуває жовтуватого відтінку, так як знижується ультрафіолетове світіння, що, в теорії, сприятливо позначиться на якості сну користувача. Принаймні, […]

Майбутнім портативним пристроям може не знадобитися бездротовий радіозв’язок

Схоже, кожен підключаємий пристрій має, принаймні, один канал бездротового радіозв’язку, але це часто вимагає великих компромісів. Це часто пов’язано з інтенсивним споживанням енергії, що не завжди зручно при використанні пристроїв, підключених до Інтернету Речей, у яких може не бути достатньо місця для батареї.

Планшети і смартфони гальмують розвиток мовлення у дітей

У Великобританії діти у віці до трьох років у середньому проводять до 44 хвилин в день, граючи з смартфонами і планшетами. Канадські дослідники з Університету Торонто і дитячої лікарні Торонто показали, що це може вплинути на розвиток мови.

Всесвітня організація охорони здоров’я відзначила успіхи України

У доповіді ВООЗ від 26.04.2017 наводиться аналіз положення справ у тих країнах (територіях), населення яких найбільшою мірою страждає від педикульозу.

Через чотири роки компанія Ілона Маска створить інтерфейс для спілкування машини і людини

Пару тижнів тому Wall Street Journal писав про останній проекті Ілона Маска Neuralink і плани по розробці технології інтерфейсу «мозок-машина».