Польща готується до заселення України

Польща активно готується до переселення своїх співвітчизників на їх історичну Батьківщину, а саме в західну частину України. Карта розділу «незалежної» вже давно «гуляє» по інтернету.

Польський активіст і журналіст, який проживає в Америці, спробував передбачити ситуацію, що склалася після прийдешнього виходу Британії з складу Євросоюзу і завдяки політиці німецького канцлера Меркель, яка успішно наповнила Німеччину біженцями з Близького Сходу. Маріуш Макс Колонко опублікував відео «Brexit і що після?», де чітко роз’яснює, що буде відбуватися далі.

На його думку, наступний референдум очікує Францію. Розвал ЄС може призвести до військових дій і зміни кордонів.

Тут припустим варіант, що канцлер Німеччини поспішить піти у відставку, і до влади прийдуть радикали, які, безсумнівно, нагадають про історичних кордонах на Одеру і Нейсе.

Ось тут Польща розуміє, що не треба гаяти часу, і необхідно заселяти колишні польські землі своїми співвітчизниками. Влада Польщі зацікавлена не тільки в тому, щоб приймати людей зі Львова, а й відправляти поляків на Західну Україну.

Треба відзначити, що поляки вважають Львів польським містом і мріють його повернути на історичну Батьківщину. Столиця Галичини була в свій час третьої за величиною в Речі Посполитій.

Джерело

Підтримайте стартап. Поділися з друзями:
 • RSS
 • Twitter
 • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
 • Мой Мир
 • Facebook
 • Одноклассники
 • В закладки Google
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

2 коментарів до запису “Польща готується до заселення України”

 1. Павло сказав:

  Нас багато  у  Польщі ,тож мені здається реалістичнішим буде повернення історичних земель до складу України)

 2. Марія сказав:

  У Львові сліди польської спадщини видно на кожному кроці і в тому сенсі поляки вважають його польським,  і тим Львів ривабливий. Але повернути його в Польщу ніхто не збирається. Хтось пише тут якусь маячню.

Залишити коментар