Електромобілі зможуть повністю заряджатися за 5 хвилин

Ізраїльський стартап StoreDot, відомий розробкою батарей, що швидко заряджаються, оголосив про створення нової моделі для електромобілів в 2017 році.

У компанії стверджують, що розроблена ними батарея для електромобілів здатна повністю зарядитися всього за 5 хвилин і забезпечить машині запас ходу приблизно в 480 кілометрів. Щоб продемонструвати роботу технології, компанія StoreDot показала процес зарядки батареї на стенді виставки CUBE Tech Fair в Берліні.

Представники не змогли дочекатися завершення 100-відсоткової зарядки батареї, так як були змушені звільнити майданчик, але щоб оцінити швидкість процесу, можна подивитися уривок відеотрансляції Gruendermetropole.

Зараз на зарядку батарей електромобіля йде не так багато часу – станції Tesla Supercharger здатні повністю зарядити батарею машини приблизно за 2 години, однак з появою більш швидкої зарядки думка покупців може змінитися. Завдяки новій технології не потрібно буде хвилюватися про те, що в самий невідповідний момент розрядиться батарея, адже зарядити його можна буде в мить ока.

У розробленій компанією StoreDot технології FlashBattery використовуються шари наноматеріалів і запатентовані органічні компоненти, які, як повідомляється, раніше при створенні батарей не застосовувалися. Також у компанії стверджують, що FlashBattery безпечніше, ніж літій-іонні акумулятори, так як пристрій не займається і має підвищену температуру горіння. Очікується, що перший електромобіль з батареєю від StoreDot з’явиться протягом 3 років – слід почекати, щоб з’ясувати, чи допоможе впровадження нової технології зростанню індустрії.

Генеральний директор StoreDot Дорон Майерсдорф зазначає в офіційній заяві:

Швидка зарядка – це ланка, яка необхідна для повсюдного поширення електромобілів. Сучасні технології по зарядці батарей змушують витрачати на цей процес велику кількість часу, з-за чого електромобілі не відповідають загальноприйнятим вимогам до транспорту. Ми розглядаємо варіанти співпраці з кількома стратегічними партнерами з автоіндустрії, щоб прискорити процес виробництва в Азії і якомога швидше приступити до масового виробництва.

Підтримайте стартап. Поділися з друзями:
  • RSS
  • Twitter
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Одноклассники
  • В закладки Google
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар