Реліктова холодна пляма може підтвердити існування паралельних всесвітів

У світі наукової фантастики паралельні всесвіти дуже схожі на наш з тією лише різницею, що там Гітлеру з якоїсь причини вдалося перемогти.

Проте людство вперше стикається з цім паралельним всесвітом, який може виявитися одним з мільярда подібних.

Нещодавно прозвучали заяви про те, що дивна «холодна пляма» в реліктовому випромінюванні, можливо, свідчить про зіткнення двох різних всесвітів.

Професор Тому Шэнкс з Даремського університету прийшов до висновку, що «холодна пляма» не є породженням «надпорожнечі», і з часом з’явилися незвичайні версії її появи, серед яких і зіткнення всесвітів.

Шэнкс каже, що Реліктова холодна пляма «стала першим доказом існування мультівсесвіта і мільярдів інших всесвітів, схожих на наш».

Реліктове випромінювання, наслідок Великого вибуху, заповнює весь всесвіт.

При температурі вище абсолютного нуля на 2,73 градуси Цельсія (-270,43 градусів Цельсія) в реліктовому випромінюванні спостерігаються аномалії, до яких відноситься і Реліктова холодна пляма.

Температура плями на 0,00015 градуси нижче в порівнянні з її оточенням, і раніше в цьому звинувачували величезну порожнечу, в якій на відстані мільярдів світлових років перебувають кілька галактик.

Фахівці з Даремського університету провели порівняльний аналіз 7 тисяч галактик і не знайшли слідів «надпорожнечі».

Якщо в дійсності немає надпорожнечі з допомогою якої можна було б пояснити існування Реліктової холодної плями, відповідно до стандартної моделі всесвіту ймовірність того, що Пляма виникла випадково, становить 1 до 50.

Тому Шэнкс каже: «Це означає, що ми не можемо повністю виключити можливість появи Плями з нестандартних коливань, існування яких передбачає стандартна модель. Але якщо цей варіант виявиться неправильним, пояснення можуть бути більш екзотичними.

І, можливо, саме неймовірна з них –Реліктова холодна пляма з’явилася з-за зіткнення двох всесвітів.

Якщо в ході подальшого докладного аналізу даних реліктового випромінювання це припущення підтвердиться, то Реліктова холодна пляма може стати першим доказом існування мультівсесвіту і мільярдів інших всесвітів, схожих на той, в якому ми живемо».

Підтримайте стартап. Поділися з друзями:
  • RSS
  • Twitter
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Одноклассники
  • В закладки Google
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар