Справжній голографічний дисплей Microsoft поміщається в парі очок

Багато голографічних технологій насправді такими не є. Це, наприклад, відноситься навіть до окуляр змішаної реальності HoloLens. Для цієї голографії необхідно наявність створеного з допомогою лазера 3D-зображення, а цією технологією нелегко оснастити пристрій, який людина могла б з комфортом носити. І все ж, компанія Microsoft помітно просунулася в цій області. Інженери компанії розробили даний голографічний пристрій, оптика якого розташовується близько до очей і може поміститися у звичайній парі очок. Дзеркала і рідкі кристали на кремнії, необхідні для досягнення ефекту, знаходяться в рамці – і це вся електроніка, яка повинна розташовуватися зовні. Зазвичай розплачуватися за екстракомпактність доводиться низькою якістю зображення, але настройки голографічного проектора роблять картинку «читабельною» до останнього пікселя.

Технічний гігант серйозно підійшов до вирішення проблем, пов’язаних із створенням голограм. Команда Microsoft задіяла технологію, завдяки якій зображення змінюється в залежності від напрямку погляду (ділянка картинки стає більш детальною, якщо користувач дивиться саме на неї), а також ефективні алгоритми для створення детально промальованих голограм в реальному часі, реалістичний фокус і корекцію зору. Користувачеві не доведеться носити коригувальні лінзи, щоб на сприйняття зображення не зміг вплинути астигматизм і інші проблеми із зором.

У Microsoft відзначають, що поява пристрою необов’язково говорить про його швидку презентацію. І це на краще, так як у гаджета все ще є серйозні обмеження. Для його роботи потрібна додаткова електроніка, а окуляри створюють лише моноскопічне зображення. Отримання стереоскопічного зображення – ще одне випробування. Втім, якщо у фахівців все вийде, буде створено справжній голографічний дисплей, який можна носити весь день. Приміром, у лікарів, дизайнерів або геймерів з’явиться можливість зануритися в доповнену реальність, не вдаючись до використання громіздких і важких пристроїв.

Підтримайте стартап. Поділися з друзями:
  • RSS
  • Twitter
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Одноклассники
  • В закладки Google
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар