Chrome з 2018-го почне автоматично блокувати настирливу рекламу

На початку 2018 року Google планує представити версію браузера Chrome, яка автоматично буде блокувати настирливу рекламу. «Настирливість» реклами – нова технологія з її фільтрації навчиться оцінювати, орієнтуючись на рекомендації Коаліції за кращу рекламу – це означає, що користувачі Chrome набагато рідше будуть стикатися з спливаючими вікнами і рекламою зі звуком, який відтворюється автоматично.

«Сьогодні стан справ такий, що дуже часто в мережі люди натикаються на настирливу і нав’язливу рекламу – на зразок тієї, яка раптово починає програвати музику або змушує чекати 10 секунд, перш ніж відкриється вміст сторінки, — розповідає віце-президент з питань реклами Google Шридхар Рамасвамі. – Такий сумний досвід призводить до того, що люди блокують всю рекламу, що завдає великої шкоди творцям контенту, журналістам, веб-розробників і відеооператорів, подальше виробництво контенту якими залежить від реклами.

Повідомлення про те, що Google створює версію Chrome для блокування реклами, почали з’являтися в квітні. З точки зору користувачів, позбавлення від настирливого контенту не позбавлена сенсу, але в цілому це несподіваний крок для компанії, яка в кожний квартал отримує приблизно 20 мільярдів доларів доходу від однієї тільки реклами.

Власники сайтів зможуть перевірити, чи порушує їх реклама нові стандарти Google, звернувшись до документа «Звіт про реалізацію реклами».

Коаліція за кращу рекламу створила стандарти кращої реклами, опитавши 25 тисяч інтернет-користувачів у Північній Америці і Європі. Згідно з результатами дослідження, найбільш докучливими способами продати що-небудь у мережі стали наступні:

Настільні ПК

— Спливаючі вікна

— Автоматичні рекламні блоки зі звуком

— Великі стаціонарні банери

— Необхідність чекати, перш ніж отримати доступ до вмісту сторінки

Смартфони

— Спливаючі вікна

— Автоматичні рекламні блоки зі звуком

— Великі стаціонарні банери

— Необхідність чекати, перш ніж отримати доступ до вмісту сторінки

— Реклама, що займає понад 30 відсотків екрану

— Миготливі анімації

— Рекламні блоки на весь екран, які доводиться прокручувати

Коли Google впровадить стандарти кращої реклами на початку 2018 року, подібна реклама зникне з Chrome.

Підтримайте стартап. Поділися з друзями:
  • RSS
  • Twitter
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Одноклассники
  • В закладки Google
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар